Ashwey
БетаTemplar
Ereshkigal · Asmodians
- Європа
- Легіон: OnlyFangs
DPS за босами
Європа · Сезон 1 · місце, яке дає рейтинг, або позиція серед його записів
NightmareGatekeeper Pinopi · Level 4
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Gatekeeper Pinopi | 34 723 | 1-й з 5 · ще не перевірено · | Лідер рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareGatekeeper Pinopi · Level 5
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Gatekeeper Pinopi | 30 667 | 2-й з 7 · ще не перевірено · | на 4,5% нижче за лідера (32 127, Mumeï)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareGatekeeper Pinopi · Level 6
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Gatekeeper Pinopi | 29 995 | 3-й з 5 · ще не перевірено · | на 14,8% нижче за лідера (35 219, Nyrix)на 14,8% нижче за лідера класу Templar (35 219, Nyrix) | Заявлено гравцем |
NightmareGatekeeper Pinopi · Level 7
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Gatekeeper Pinopi | 27 543 | 4-й з 5 · ще не перевірено · | на 14,2% нижче за лідера (32 108, Nyrix)на 14,2% нижче за лідера класу Templar (32 108, Nyrix) | Заявлено гравцем |
NightmareGatekeeper Pinopi · Level 8
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Gatekeeper Pinopi | 27 825 | 3-й з 5 · ще не перевірено · | на 17,4% нижче за лідера (33 704, Nyrix)на 17,4% нижче за лідера класу Templar (33 704, Nyrix) | Заявлено гравцем |
NightmareGatekeeper Pinopi · Level 9
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Gatekeeper Pinopi | 31 492 | 1-й з 5 · ще не перевірено · | Лідер рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareGatekeeper Pinopi · Level 10
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Gatekeeper Pinopi | 33 279 | 3-й з 7 · ще не перевірено · | на 50,8% нижче за лідера (67 665, Arcabello)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareFurious Feruk · Level 4
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Furious Feruk | 38 434 | 1-й з 5 · ще не перевірено · | Лідер рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareFurious Feruk · Level 5
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Furious Feruk | 31 810 | 3-й з 5 · ще не перевірено · | на 18,8% нижче за лідера (39 160, Yskm)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareFurious Feruk · Level 6
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Furious Feruk | 30 280 | 2-й з 4 · ще не перевірено · | на 9,7% нижче за лідера (33 536, Yskm)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareFurious Feruk · Level 7
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Furious Feruk | 33 423 | 1-й з 2 · ще не перевірено · | Лідер рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareFurious Feruk · Level 8
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Furious Feruk | 31 075 | 1-й з 2 · ще не перевірено · | Лідер рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareFurious Feruk · Level 9
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Furious Feruk | 36 549 | 1-й з 2 · ще не перевірено · | Лідер рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareFurious Feruk · Level 10
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Furious Feruk | 31 818 | 3-й з 4 · ще не перевірено · | на 54,5% нижче за лідера (69 864, Pres1dent)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем |
TranscendenceDeus Research Base · Stage 1
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Nazmun | 18 358 | 10-й з 34 · ще не перевірено · | на 25,6% нижче за лідера (24 670, CHONGO)на 2,9% нижче за лідера класу Templar (18 897, ScudyTwink3) | Заявлено гравцем | |
| Gelcos | 18 138 | 8-й з 42 · ще не перевірено · | на 23% нижче за лідера (23 563, Skripchant)на 3,8% нижче за лідера класу Templar (18 855, DzzZz) | Заявлено гравцем | |
| Atiel | 13 163 | 24-й з 40 · ще не перевірено · | на 68,3% нижче за лідера (41 489, Larcade)на 34% нижче за лідера класу Templar (19 931, ScudyTwink3) | Заявлено гравцем |
TranscendenceDeus Research Base · Stage 2
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Nazmun | 18 141 | 6-й з 16 · ще не перевірено · | на 33,6% нижче за лідера (27 324, Ika)на 18,1% нижче за лідера класу Templar (22 157, ScudyTwink3) | Засвідчено: 2 · нові встановлення | |
| Gelcos | 8 870 | 7-й з 13 · ще не перевірено · | на 61% нижче за лідера (22 753, Ika)на 52,5% нижче за лідера класу Templar (18 660, ScudyTwink3) | Заявлено гравцем | |
| Atiel | 10 877 | 13-й з 24 · ще не перевірено · | на 51,9% нижче за лідера (22 624, Ika)на 39,8% нижче за лідера класу Templar (18 083, ScudyTwink3) | Заявлено гравцем |
TranscendenceShattered Arkanis · Stage 1
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Siliator of Deceit | 11 544 | 18-й з 27 · ще не перевірено · | на 94,1% нижче за лідера (195 467, Pummeluff)на 24,8% нижче за лідера класу Templar (15 346, Davon) | Заявлено гравцем | |
| Ruthilis of Pain | 17 597 | 4-й з 26 · ще не перевірено · | на 68,5% нижче за лідера (55 935, Larcade)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем | |
| Talisra of the Void | 16 353 | 8-й з 36 · ще не перевірено · | на 90,5% нижче за лідера (171 974, Pummeluff)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем | |
| Усе проходження | 11 407 | 5-й з 20 · ще не перевірено · | на 60,3% нижче за лідера (28 747, Manticora)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем |
TranscendenceShattered Arkanis · Stage 2
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Siliator of Deceit | 15 168 | 13-й з 23 · ще не перевірено · | на 60,3% нижче за лідера (38 254, Larcade)Лідер класу Templar у рейтингу | Засвідчено: 2 · нові встановлення | |
| Ruthilis of Pain | 16 669 | 14-й з 28 · ще не перевірено · | на 59,5% нижче за лідера (41 128, Larcade)на 22,8% нижче за лідера класу Templar (21 585, HowToPlay) | Засвідчено: 2 · нові встановлення | |
| Talisra of the Void | 17 049 | 13-й з 46 · ще не перевірено · | на 55,4% нижче за лідера (38 236, Larcade)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем | |
| Усе проходження | 13 228 | 5-й з 9 · ще не перевірено · | на 50,4% нижче за лідера (26 668, Larcade)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем |
Abyss CorridorReshanta's Root Artifact
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Усе проходження | 18 830 | 19-й з 27 · ще не перевірено · | на 67,6% нижче за лідера (58 086, Ashway)на 48,1% нижче за лідера класу Templar (36 283, Gadeon) | Заявлено гравцем |
Abyss CorridorSulfur Tree Island Artifact
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Усе проходження | 19 599 | 16-й з 27 · ще не перевірено · | на 68,2% нижче за лідера (61 659, Nelairy)на 46,7% нижче за лідера класу Templar (36 738, Gadeon) | Заявлено гравцем |
Abyss CorridorArchipelago of Siel's Wings Artifact
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Усе проходження | 19 558 | 14-й з 21 · ще не перевірено · | на 64,7% нижче за лідера (55 339, Niryx)на 12,2% нижче за лідера класу Templar (22 286, Nyrix) | Заявлено гравцем |
ExpeditionUrugugu Canyon · Conquest
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Guardian Captain Raur | 29 269 | 13-й з 195 · ще не перевірено · | на 27,7% нижче за лідера (40 476, Hydrogenxx)на 26,4% нижче за лідера класу Templar (39 747, Elodriona) | Заявлено гравцем | |
| Judge Urahum | 25 126 | 23-й з 195 · ще не перевірено · | на 33,7% нижче за лідера (37 898, ZagorChanter)на 23,5% нижче за лідера класу Templar (32 847, Elodriona) | Заявлено гравцем | |
| Divine Auldor | 21 695 | 22-й з 242 · ще не перевірено · | на 38,7% нижче за лідера (35 398, Sheoldred)на 20,9% нижче за лідера класу Templar (27 422, Elodriona) | Заявлено гравцем | |
| Усе проходження | 15 454 | 19-й з 156 · ще не перевірено · | на 25,3% нижче за лідера (20 686, Cyu)на 25,3% нижче за лідера класу Templar (20 686, Cyu) | Заявлено гравцем |
ExpeditionVakron Sky Island · Conquest
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Thamon | 30 197 | 15-й з 157 · ще не перевірено · | на 36% нижче за лідера (47 151, Larcade)на 10,9% нижче за лідера класу Templar (33 904, ScudyTwink3) | Заявлено гравцем | |
| Tiere | 22 958 | 30-й з 166 · ще не перевірено · | на 44,6% нижче за лідера (41 426, Testochanter)на 31,2% нижче за лідера класу Templar (33 389, ScudyTwink3) | Заявлено гравцем | |
| Vakron | 26 264 | 21-й з 202 · ще не перевірено · | на 36,8% нижче за лідера (41 589, Kormushechka)на 8,8% нижче за лідера класу Templar (28 788, ScudyTwink3) | Заявлено гравцем | |
| Усе проходження | 13 800 | 10-й з 82 · ще не перевірено · | на 32,1% нижче за лідера (20 310, yasya)на 17,1% нижче за лідера класу Templar (16 640, ScudyTwink3) | Заявлено гравцем |
ExpeditionFire Temple · Conquest
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Red Spark Ignus | 33 759 | 78-й з 145 · ще не перевірено · | на 72,8% нижче за лідера (124 079, SayaSilkmoth)на 58,3% нижче за лідера класу Templar (80 910, Logemin) | Заявлено учасником групи | |
| Black Smoke Murute | 38 583 | 42-й з 102 · ще не перевірено · | на 59,3% нижче за лідера (94 860, Logemin)на 59,3% нижче за лідера класу Templar (94 860, Logemin) | Заявлено учасником групи | |
| Kromede's Desire | 19 090 | 78-й з 127 · ще не перевірено · | на 75,8% нижче за лідера (78 805, Amelas)на 54,9% нижче за лідера класу Templar (42 347, Asinia) | Заявлено учасником групи | |
| Усе проходження | 20 135 | 31-й з 64 · ще не перевірено · | на 56,7% нижче за лідера (46 550, Cata)на 19,5% нижче за лідера класу Templar (25 020, Anduin) | Заявлено учасником групи |
ExpeditionFerocious Horn Den · Exploration
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Watchdog Kwapo | 17 362 | 3-й з 4 · ще не перевірено · | на 9,7% нижче за лідера (19 217, Reikon)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем | |
| Necromancer Duanka | 23 794 | 3-й з 4 · ще не перевірено · | на 30% нижче за лідера (33 984, Reikon)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем | |
| Ferocious Horn Nuakum | 18 006 | 3-й з 4 · ще не перевірено · | на 22% нижче за лідера (23 076, Reikon)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем | |
| Усе проходження | 10 981 | 3-й з 4 · ще не перевірено · | на 17,1% нижче за лідера (13 242, Magnifica)Лідер класу Templar у рейтингу | Заявлено гравцем |
Останні проходження
Проходження, на сторінці яких указано Ashwey, спершу найновіші
| Проходження | DPS за босами | Усе проходження | Група |
|---|---|---|---|
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 21:48–21:56 UTC · Пройдено за 8:20 |
| — Для цього гравця тут немає цифри | |
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 21:37–21:46 UTC · Пройдено за 8:21 |
| — Для цього гравця тут немає цифри | |
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 21:27–21:35 UTC · Пройдено за 8:09 |
| — Для цього гравця тут немає цифри | |
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 21:16–21:25 UTC · Пройдено за 8:25 |
| — Приховано до перевірки | |
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 21:06–21:15 UTC · Пройдено за 8:54 |
| — Для цього гравця тут немає цифри | |
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 20:55–21:04 UTC · Пройдено за 8:18 |
| — Приховано до перевірки | |
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 20:43–20:51 UTC · Пройдено за 8:28 |
| — Для цього гравця тут немає цифри | |
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 02:26–02:32 UTC · Пройдено за 6:10 |
| — Для цього гравця тут немає цифри | |
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 02:18–02:24 UTC · Пройдено за 6:12 |
| 20 135 | |
| Fire Temple · Conquest31 жовт. 2026 р., 02:09–02:16 UTC · Пройдено за 7:18 |
| — Для цього гравця тут немає цифри |
Найкращі навички
Kromede's Desire, проходження від 31 жовт. 2026 р., 21:48 UTC · за лічильником одного з учасників групи · Усі навички на сторінці проходження ›
| Навичка | Частка | Шкода | DPS | Удари | Critical Hit |
|---|---|---|---|---|---|
| 36,4% | 1 523 988 | 6 749 | 109 | 100% | |
| 14,8% | 617 807 | 2 736 | 7 | 100% | |
| 11,4% | 478 362 | 2 118 | 15 | 26,7% | |
| 7,3% | 306 145 | 1 355 | 51 | 23,5% | |
| 4,8% | 200 034 | 885 | 42 | 19% | |
| 4,6% | 194 078 | 859 | 49 | 16,3% | |
| 4,1% | 169 763 | 751 | 31 | 19,4% | |
| 3,7% | 153 319 | 679 | 98 | 15,3% |
Спорядження та білд
З офіційного сайту регіону Європа під час відкриття сторінки · нічого не зберігається
Шукаємо Ashwey на офіційному сайті регіону Європа…